Смятате, че сте баннати несправедливо? Оплачете се в този раздел.
Потребителски аватар Потребител

Автор на темата

Потребител: karoto44

Ранг: Потребител

Мнения в темата: 2

Регистриран: 02 ное 2018, 14:39

Се отблагодари: 2 пъти
Получена благодарност: 1 път

АМАН ОТ ТЕЯ АДМИНИ

Мнение от karoto44 » 05 ное 2018, 17:17

Искам да кажа следните неща!!!!Значи тоя Админ сидо си позволява прекалено много гледа само неговия интерес искам да ви кажа да ме банете завинаги няма смисал да се тормозя с тоя сървър докато някои от отговарящите по горе Админи/Администратори не обърнат внимание че си правят каквото искат то за това псувам защото е глас в пустиня например за пореден път им казвам че има хак те ми се смеят следмалко го баннват и с иприписват заслугите искам да кажа че от тия изброени Цвети, Любо, нежна дрога ,сидо не са за админи ако мислите че си измислям влезте с хак и ги вижте колко струват. преди малко ми сложиха гаг дето съм спамил цхе 2 ма играча се пазят как няма да псувам и така ако не ми сложите банн за постоянно ще влизам и ще ги псувам докато не им махнете правата с доказателства няма да се занимавам всеки от по горе стоящите админи могат да си влизат тайно и да ги гледат какво правят!! Още един малак пример ако не гоня ме слай ако те не гонят няма про пишат си и нищо как за едни има правила за други няма казвам ако продължава така зм сървъра ще си отиде забележете колко редовни играча има няма няма и да има докато тия си правят каквото искат това е от мен надявам се поне ако не ви пука за какво говоря поне една малка част от това което съм писал се разгледа

Тази тема има 9 отговора

Трябва да сте регистриран потребител или да сте влезли в профила си, за да видите отговорите в тази тема.

Регистрация Влез

Заключена

Върни се в “Оплаквания”